Hands-free (Eller serbest) araç giriş ve çalıştırma sistemi araç sürücüleri ve yolcularına kullanım kolaylığı sağlar. 
 
Valeo’nun hands-free giriş ve çalıştırma sistemi, kullanıcının araç anahtarını çanta veya cebinden çıkarmak zorunda kalmadan araç kapılarını otomatik olarak kilitlemesine ve kilidini açmasına imkan sağlar. Motor bir ateşleme düğmesine basarak basitçe çalıştırılır. Kullanıcı aracı kilitlemek için, üretici tarafından seçilen ergonomik çözüme bağlı olarak, anahtarla birlikte araçtan uzaklaşır veya kapı kollarının herhangi birisi üzerindeki bir düğmeye veya özel alana dokunur.
Valeo gelişmiş konfor, kullanım kolaylığı ve güvenlik sunan, lüks görünüme sahip yeni nesil hands-free giriş ve çalıştırma sistemini geliştirmiştir.
Hands-free giriş ve çalıştırma sisteminin amacı sürücü için gelişmiş konfor sunmaktır. Araç kullanıcısının şeffaf tanımlamasını ve motorun güvenilir şekilde çalıştırılmasını garanti eder.
Valeo bu çözümle, bu tür özelliklerin yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı olgun ve gelişmekte olan pazarlar için kolayca entegre edilebilen sistemler tasarlayıp, temin edebilir.  Valeo, müşterilerinin araç modellerine uygun hale getirilmiş hands-free giriş ve çalıştırma sistemleri tasarlar, geliştirir, onaylar ve tedarik eder.

Medya

BU TEKNOLOJİ BU MODELLERDE VE DAHA BİRÇOĞUNDA MEVCUTTUR

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN