Araçla etkileşimi kolaylaştırır…. zarafeti cabası.
 
Valeo akıllı orta konsol, güvenlik, sezgisellik, konfor, performans ve tarz arasında en iyi denge konusundaki araştırmaların bir sonucudur. Modüler yaklaşımlar, giriş seviyesinden lüks segmente kadar tüm araç tiplerine yönelik çözümler sağlar.      
 
Günümüzün otomobilleri artan şekilde gelişmiş klima ve bilgi-eğlence sistemleri sunmaktadır. Bu konfor özellikleri son derece caziptir, ancak ön göğüs orta kısmını bir dizi farklı kumanda ile karmaşık hale getirebilmektedirler.
Akıllı orta konsol Valeo tarafından, sade, sezgisel ve akıcı insan-makine arayüzlerine yönelik ihtiyacı karşılamak üzere, otomobil üreticilerinin gittikçe artan sayıda işlevi en uygun hale getirerek, sürücü üzerindeki zihinsel iş yükünü azaltma ve böylece güvenliği artırmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.
İlk tasarım aşamasının en başında ergonomi gerekliliklerini düşündüğünüzde, - sınırlı bir mekansal alanda bile - kullanımı kolay ve zevkli ve yenilikçi, zarif bir tasarıma sahip sezgisel kontroller yaratabilirsiniz.

Akıllı orta konsol aşağıdaki işlevlere sahiptir:

Etkin ve tutarlı algılanan bir kalite (görünüm, aydınlatma, dokunma hissi, ses vb.) sunmak üzere standart teknik üniteler.

Otomobil üreticisi tarafından istenen etkiye bağlı olarak, çok geniş dekoratif teknik seçeneği: boya, tampon baskı, krom kaplama, lazerle işleme, çoklu enjeksiyon, film uygulama, parlak siyah efekti vb.

Tek işlevli LCD ekrandan çok işlevli dokunmatik ekrana kadar tüm ekran türlerinin entegrasyonu.

Basmalı buton, döner düğme, kapasitatif yaklaşım sensörleri, infrared hareket algılama vb. dahil çoklu etkileşim teknolojileri.

Medya

BU TEKNOLOJİ BU MODELLERDE VE DAHA BİRÇOĞUNDA MEVCUTTUR

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN