SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA TAAHHÜDÜ, VALEO’NUN GENLERİNDE VARDIR VE GRUP’UN HER DÜZEYİNDE BU BAĞLILIK GÖRÜLEBİLİR. BU TAAHHÜT, YENİ MÜŞTERİLER KAZANDIRACAK VE GELECEKTEKİ BÜYÜMEYİ GÜVENCE ALTINA ALACAK GLOBAL STRATEJİMİZ DOĞRULTUSUNDA İLERLEMEYİ DEVAM ETTİRMENİN YOLUDUR.

HERKESİN PAYLAŞTIĞI BİR TAAHHÜT

Herkesin paylaştığı bir taahhüt height=

Valeo’nun sürdürülebilir kalkınma taahhüdü Grup çalışanlarının yanı sıra, müşterilerini ve tedarikçilerini de ilgilendirir. Tüm taraflardan gelen bu destek çok önemlidir, çünkü biz sadece herkesin katılımıyla iyi hizmet sağlayabiliriz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
POLİTİKASI

ÇEVRE POLİTİKASI

HSE TEKNIK KAPSAM

HERKESİN PAYLAŞTIĞI BİR
TAAHHÜT


çevre

çevre

CO2 salınımını ve tesislerimizde kullanılan enerji miktarını azaltmak, atık yönetimini ve atıkların geri dönüşümünü sağlamak veya biyoçeşitliliği korumak amacıyla Valeo kendine iddialı hedefler koyar.


Sosyal taahhüt

Sosyal taahhüt

Valeo için çalışanları en değerli varlıktır. Bu nedenle insan kaynakları politikası, çalışanlarının tam potansiyelini ortaya çıkarmaya odaklanmıştır.

Sosyal taahhüt


Toplumsal taahhüt

Toplumsal taahhüt

Valeo’nun toplumsal taahhüdü, kendini yerel topluluklara dahil etmesiyle görülebilir – becerilerini paylaşır, ciddi olayların sonuçlarına katlanmak zorunda kalan insanlara yardım eder, hareketlilik yolları arar, sürdürülebilir ulaşım sağlar, vb.

Toplumsal taahhüt

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN